Новини
за 2013-2014 навчальний рік
2015-09-23
23 вересня 2015 року на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів, які викладають інформатику у 2-4 класах з теми: «Формування компетентностей дитини як суб’єкта інформаційного простору».
У роботі семінару взяли участь учителі, які викладають інформатику у початкових класах, методист районного методичного кабінету Ошега З.С., адміністрація та педагоги закладу.
Розпочали семінар з оглядової екскурсії навчальними кабінетами закладу.
Методист районного методичного кабінету Ошега З.С. ознайомила слухачів із програмою семінару та основним завданнями.
Метою семінару було показати розвиток педагогічної майстерності вчителів початкових класів, які викладають інформатику, ознайомлення та оволодіння інформаційно – комунікаційними технологіями та новаціями у навчально – виховному процесі початкової ланки, формування інноваційної культури та творчої педагогічної позиції в умовах оновлення змісту початкової освіти, підвищення ефективності викладання предмета, творче використання програмних засобів та варіативних навчальних посібників на уроках з метою поглиблення знань учнів з предмету.
Запропонована програма семінару була досить насиченою та розширеною.
У ході теоретичної частини методист районного методичного кабінету розкрила проблему формування в учнів інформаційно –комунікаційної компетентності відповідно до вимог нового Держаного стандарту
Завалецька Н.А., учитель початкових класів, розповіла слухачам про розширення освітнього простору учнів початкової школи засобами інформаційно - комунікаційних технологій у навчальному закладі .
У ході практичної частини семінару педагоги переглянули урок інформатики у 3 класі з теми «Способи подання повідомлень» та урок інформатики у 4 класі з теми «Тексти і текстовий редактор».
Учитель початкових класів Шостак С.М. у ході уроків продемонструвала використання різних форм і методів роботи на уроках інформатики у початкових класах, створила оптимальні умови для розвитку та саморозвитку особистості учнів та реалізації їхнього творчого потенціалу і соціалізації у суспільстві.
Слухачі мали змогу практично працювати з програмним середовищем Scratch та створювати власні проекти.
На завершення семінару слухачі продемонстрували створені проекти та заповнили вихідну діагностичну анкету.